Málem jste mě potěšil pane Zuckerbergu

22.06.2026

Po několika měsících jsem si na mobilu otevřel Facebook. A hle, vykouklo na mě něco od bráchy, ale vůbec jsem to nestačil ani zahlédnout, protože hned mě mobil přikryla obrazovka s nabídkou Facebooku, zda chci bez reklam za poplatek, nebo tak jak dosud s cílenou reklamou (ha ha ha kam chtějí zacílit reklamu, když tam skoro vůbec nejsem?)

Ovšem pod tím jsem objevil nabídku, která mě oslovila. Chcete svůj účet zrušit? No, to bych teda chtěl. Nechal jsem se navnadit, klikl tam, kam mě to vedlo a nic. Na mobilu se objevila pouze bílá obrazovka, z níž se nedalo ani postoupit dál ani vyskočit. Klasicky jsem to nakonec zrušil a vyzkoušel si to ještě dvakrát. Bez úspěchu.

Sakra, proč mě nemůžete pustit? Stejně ze mě nic nemáte. Návštěvnické rekordy sice trhám, ale ty naprosto opačné (v nenávštěvnosti), to, že k vám nechodím, vám přece nemůže vyhovovat, nebo jo?

Stejně jde jen o algoritmus, takže ten to bude chápat těžko. Takže, co teď? Co by? Budu dál pokračovat v ignoranci a pak se někoho (kdo je s tím FCB sžitej), zeptám, jak to ukončit a proč mi to nejde.

Pozornost a energii mu nedávám, jen mě trochu štve, že štvu ty, kteří marně čekají na moji odpověď na přátelství či nějakou komunikaci.

Poté, co se brácha chlubil Azory, se asi všichni diví, že já tam taky něco nenapsal a nedal nějaké fotky. Vždyť to by bylo lajků a vyjádření úžasu. Já ale na téhle droze opravdu nejedu.

Share